“Mo” jak Moduły: administracja

Polecany artykuł
Mask Group

Rozwój rynku mobilnych aplikacji sprawił, że przedsiębiorcy coraz mniej czasu spędzają w biurze. Nie muszą już siedzieć w pomieszczeniu z biurkiem, telefonem i komputerem, aby świetnie zarządzać firmą. Do takich narzędzi należy mooff – inteligenta aplikacja, która umożliwia kontrolowanie i prowadzenie większości biznesowych operacji z poziomu telefonu.

mooff wyróżnia się wielozadaniowością. Jest wyposażony w kompatybilne moduły dedykowane różnym działom firmy – ADMINISTRACJA jest jednym z nich.
Administrowanie danymi jest sercem każdej prężnie rozwijającej się firmy. Sztuka prowadzenia działalności to bowiem nic innego jak sztuka zarządzania. Dlatego warto korzystać ze sprytnych narzędzi, które w tym zarządzaniu wspierają, minimalizują papierkową robotę, porządkują, systematyzują, w sposób klarowny zbierają dane. Polecamy mooffa!

Aplikacja zamiast biura

Group 1460

mooff posiada rozbudowany moduł administracyjny, w którego skład wchodzą:

Otwierając aplikację, otrzymujesz natychmiastowy wgląd we wszystkie aktualne, planowane i wykonane firmowe działania. Ponadto możesz też z jego pomocą wykonać szereg operacji. Nie musisz odwiedzać biura, ani nie potrzebujesz innych aplikacji – ta jedna w zupełności ci wystarczy. Co więcej, moduły mooffa, w tym administracyjny, są ze sobą zintegrowane – zarządzasz nimi z poziomu jednego pulpitu. Wszystko, co przechodzi przez moduł administracyjny, automatycznie aktualizuje się również w innych modułach, branżowym, finansowym i narzędziowym. To wygodne, a wręcz rewolucyjne rozwiązanie. Telefon staje się Twoim minimalistycznym, kompletnym centrum dowodzenia. Warto też wspomnieć, że mooff to system mentorski, wyposażony w praktyczną wiedzę o prowadzeniu firmy. Wspierany przez sztuczną inteligencję, ciągle się uczy, a pozyskaną wiedzę przekazuje swoim użytkownikom. Radzi ci, jaką operację możesz wykonać, myśli za ciebie, pamięta i wyprzedza cię o kilka kroków w przód.

Pobierz aplikację mooff

Nasze inne artykuły

Previous
Next

Zapisz się na nasz
newsletter!

Subskrybuj i czytaj w każdy poniedziałkowy poranek świeże wskazówki, jak uporządkować swoją firmę!