“Mo” jak Moduły: finanse

Polecany artykuł
Mask Group

W niniejszym cyklu przedstawiamy zalety poszczególnych modułów mooffa. Przypomnijmy, że moduły są podstawowym budulcem tej aplikacji – konstrukcja modułowa nie tylko umożliwia administrowanie wszystkimi procesami przedsiębiorstwa z jednego pulpitu, ale również pozwala je wygodnie skoordynować.

Każdy z modułów poświęcony jest konkretnym obszarom Twojej działalności. Finanse to ten delikatny i bardzo ważny obszar. Zarządzanie finansami stawia przed każdym przedsiębiorcą masę wyzwań. Należy pilnować podatków, orientować się w nowych przepisach, zawierać umowy z bankami, umiejętnie zarządzać kosztami, monitorować przychody i przetwarzać kolejne transakcje. Część tych zadań może przejąć biuro księgowe, jednak trzymanie ręki na pulsie to już odpowiedzialność właściciela firmy.

Dobra organizacja finansów

Nawyk

W skład modułu finansowego wchodzą następujące aplikacje:

Finanse wymagają przede wszystkim dobrej organizacji. I tu przychodzi z pomocą moduł finansowy mooffa, dzięki któremu nie tylko utrzymasz porządek w transakcjach, ale też na bieżąco będziesz je monitorować, uzupełniać i przetwarzać. Wygodny wgląd do księgowości usprawnia planowanie, zapewnia poczucie bezpieczeństwa (koniec z paniką podatkową!) i minimalizuje ryzyko popełnienia błędów.

Moduł finansowy, podobnie jak inne moduły mooffa, jest zautomatyzowany i zsynchronizowany z pozostałymi modułami, co ułatwia wprowadzanie danych i operowanie nimi. Przykładowo – gdy wprowadzasz dane klienta do CRMa, możesz użyć ich już w każdym miejscu, np. wystawiając fakturę. Wystarczy, że “zaciągniesz” je do dokumentu. Gdy dokument jest już gotowy, możesz automatycznie przesłać go klientowi z mooffowego maila.

Na ekranie smartfona sprawdzisz wszystko, co dzieje się w Twoich finansach, a tym samym zyskasz poczucie kontroli.

Z mooffem możesz:
· archiwizować, tworzyć, edytować i skanować dokumenty
· monitorować koszty i inwestycje
· pilnować terminów płatności i innych zobowiązań firmowych
· zbierać dane kontrahentów
· sprawdzać stany magazynowe i obrót produktami

Finansowy moduł zbiera wiedzę od autorytetów tej branży – została ona przekazana nie programistom, ale zaprojektowanym przez nich inteligentnym algorytmom. mooff to zatem pierwsze na rynku inteligentne narzędzie, które rozwija się samo i dzieli się wiedzą – w tym wiedzą finansową – ze swoimi użytkownikami.

Nazywamy go systemem mentorskim, aktywnie wspierającym przedsiębiorców. mooff podpowiada ci, jak zarządzać firmą, optymalizować ją i zwiększać przychody.

Pobierz aplikację mooff

Nasze inne artykuły

Zapisz się na nasz
newsletter!

Subskrybuj i czytaj w każdy poniedziałkowy poranek świeże wskazówki, jak uporządkować swoją firmę!