Jedno narzędzie zamiast wielu

Polecany artykuł
Frame 1460

Dzisiaj możesz zarządzać firmą z każdego miejsca i o każdej chwili. Nie musisz siedzieć w biurze – wystarczy, że sięgniesz do kieszeni. Istnieje mnóstwo mobilnych narzędzi, które skutecznie usprawnią Twój biznes i uwolnią Cię od biurka. No właśnie… Mnóstwo. Które w takim razie wybrać? mooff jest najlepszą odpowiedzią.

Nastała era aplikacji. Na rynku już teraz znajdziesz ich całą masę, a przecież wciąż ich przybywa. Mało tego! – niemal każda wydaje się w pierwszej chwili przydatna, produktywna, a nawet niezbędna. To jednak tylko pozory. Dlaczego? Po pierwsze: Aplikacje zajmują dane i wpływają na ogólną wydajność urządzenia. Im jest ich więcej, tym większy ciężar i bałagan. Po drugie: Zarządzanie wieloma aplikacjami to wyzwanie – gdy masz ich sporo, wcale nie przyspieszasz swojej wydajności, ale ją spowalniasz. Lawirowanie między interfejsami bywa męczące, zwłaszcza gdy poszczególne narzędzia nie są ze sobą skoordynowane. Po trzecie: Nauka obsługi i funkcjonalności poszczególnych aplikacji też zajmuje czas. A przecież czas to pieniądz! Mamy więc klęskę urodzaju. Jak sobie z nią poradzić? Najlepiej postawić na prostotę – ograniczać, zamiast mnożyć.

mooff – jedyna aplikacja, której potrzebujesz

mooff to aplikacja, która powstała z konkretnej potrzeby – zastąpienia wielu narzędzi jednym. To pierwszy na rynku w pełni kompletny system do zarządzania firmą. Po zainstalowaniu mooffa nie musisz już szukać nowych rozwiązań, komunikatorów, platform i edytorów. Nie musisz, bo otrzymujesz wszystko naraz. Wszystko, czyli co? Na przykład z jednego pulpitu możesz nie tylko zarządzać ofertami, ale też skanować i archiwizować dokumenty, komunikować się z kontrahentami i pracownikami, planować zadania, a nawet monitorować stany zakupowe czy płatności… I wiele więcej.

mooff – jak to działa?

Frame 1462

Sposób działania mooffa zawiera się w jego nazwie. 


„mo” to modular, mobile I modern 
„off” to office  

mooff jest aplikacją modułową, mobilną i nowoczesną. Stanowi obsługiwany z poziomu telefonu odpowiednik biura. Dlaczego moduły? To sprytne rozwiązanie, które pozwoliło nam pomieścić wiele funkcji w jednej aplikacji. Modułowa konstrukcja gwarantuje różnorodność zastosowań, przy jednoczesnym zachowaniu ich kompatybilności i przejrzystości obsługi. Każdy z modułów poświęcony jest konkretnym obszarom działania Twojej firmy.  

Są to kolejno: administracja (m.in. obsługa partnerów i kadr, poczta, kalendarz, planowanie zadań), finanse (wgląd w księgowość), biuro (przechowywanie, edytowanie plików), narzędzia (skaner, kalkulator, komunikator i inne) i branża (moduł zaprojektowany specjalnie na potrzebę Twojej branży). Mając wszystkie te narzędzia w jednej aplikacji, redukujesz potrzebę korzystania z innych narzędzi – nie zastanawiasz się już, gdzie musisz wejść, co ściągnąć, czego użyć, by wykonać poszczególne operacje. Jeden pulpit staje się jednocześnie całym wirtualnym biurem – tutaj masz łatwy dostęp do wszystkiego.  

Zalety takiego rozwiązania to: ·

  • Wygoda - masz wszystko w jednym miejscu

  • Kompatybilność – w przeciwieństwie do korzystania z wielu narzędzi w obrębie jednego narzędzia poszczególne sektory zarządzania firmą są ze sobą zsynchronizowane i uzupełniają się

  • Przejrzystość – przyjazny, intuicyjny interfejs sprawia, że pracujesz szybciej, masz łatwy dostęp do danych i narzędzi, bez problemu dopasujesz też panel do swoich potrzeb.

  • Bezpieczeństwo – jeden doskonale zabezpieczony system zmniejsza ryzyko wycieku lub utraty danych.

  • Wiedza – mooff wyposażony jest w wiedzę na temat Twojej branży i dzieli się nią z Tobą

Tym, czego najbardziej potrzebują przedsiębiorcy, są nie tyle innowacje same w sobie, co realna pomoc w rozwiązaniu problemów. Owszem, mooff jest innowacyjny, ale najważniejszą jego zaletą jest to, że sprawdza się w praktyce – zastępując cały zestaw narzędzi, ułatwia, upraszcza, pomaga przedsiębiorcom zaoszczędzić czas i pieniądze.

Pobierz aplikację mooff

Nasze inne artykuły

Zapisz się na nasz
newsletter!

Subskrybuj i czytaj w każdy poniedziałkowy poranek świeże wskazówki, jak uporządkować swoją firmę!