Zarządzaj firmą przy pomocy jednej aplikacji

“Mo” jak Moduły: finanse

W dzisiejszych czasach za pomocą aplikacji ułatwiamy sobie życie. Znajdziemy drogę w obcym mieście, zrobimy świadome zakupy, zamówimy kolację lub transport, zorganizujemy trening, dietę czy randkę. A co z prowadzeniem firmy? Istnieje wiele narzędzi mobilnych, które pomagają przedsiębiorcom oszczędzić czas i pieniądze przez optymalizację biznesowych procesów.

Wśród nich wyróżnia się mooff – to pierwszy na rynku w pełni kompletny system do zarządzania własną firmą. Prowadzenie biznesu przy wsparciu mobilnych narzędzi jest sprytne – pozwala uzyskać elastyczność bez uzależniania się od biura i trudnego w obsłudze oprogramowania. Dzisiaj możesz zarządzać firmą szybko i z dowolnego miejsca. Jak robić to najskuteczniej?

Wypróbuj mooff

Group 1440

mooff to aplikacja stworzona na kształt praktycznego pakietu, zawierającego wszystkie narzędzia potrzebne do zarządzania firmą. Pomyślana jako zbiór komplementarnych modułów, pozwala na wykonywanie wielu operacji z poziomu jednego miejsca – bez potrzeby lawirowania między różnymi aplikacjami i instalowania kolejnych programów. To gotowy produkt, który wystarczy włączyć i od razu na nim pracować.

Co ci daje mooff?

W pierwszej kolejności szeroki pakiet modułów dedykowanych poszczególnym działom firmy. Są one ze sobą skoordynowane, jednak mogą też działać niezależnie od siebie.

Twój panel dowodzenia

Kompilując ze sobą moduły, które są Ci najbardziej potrzebne w pracy, tworzysz indywidualne centrum dowodzenia. Od tej pory jest nim Twój pulpit mooff, w pełni spersonalizowany, na którym znajdziesz widgety do wszystkich bieżących operacji, zadań, statystyk, notatek, dokumentów i innych. Z łatwością przełączysz się między uruchomionymi modułami – ułatwia to klarownie zaprojektowana szata graficzna. W aplikacji możesz zalogować się do wielu kont (i firm) jednocześnie, dodawać i usuwać użytkowników. Masz też dostęp do gotowych szablonów faktur i dokumentów. A także – i tu kolejna rewelacja mooffa – masz również dostęp do wiedzy.

Twój panel dowodzenia

Dims

mooff jest bowiem czymś więcej niż poręcznym agregatem danych, a więc miejscem, gdzie możesz je wprowadzać i porządkować. Jako pierwsze na rynku oprogramowanie DIMS (Dedicated, Intelligent, Management, System) to narzędzie mentorskie, wspierane przez sztuczną inteligencję. Co to znaczy?

W przeciwieństwie do wielu innych systemów do zarządzania, mooff nie jest uzależniony jedynie od algorytmów, które napisali programiści. Jego algorytmy są inteligentne i same uczą się zasad panujących w Twoim biznesie – specjalistyczna wiedza przekazywana jest im przez branżowych fachowców i na bieżąco wprowadzane do systemu dane. Aplikacja przekazuje wiedzę dalej – Tobie. To miła odmiana – nie Ty uczysz jej zasad, nie musisz nic wdrażać, ani konfigurować. To ona może nauczyć czegoś Ciebie.
mooff nie jest więc jedynie praktycznym narzędziem, ale sposobem na realny rozwój przedsiębiorstwa na każdej jego płaszczyźnie. To jedyne oprogramowanie, którego potrzebujesz.

mooff to cyfrowy ekosystem

mooff jest wygodny w obsłudze i dostępny. Możesz go zainstalować na kilku urządzeniach i płynnie się pomiędzy nimi poruszać. Pełną wersję w najbardziej ergonomicznej formie zainstalujesz na komputerze (mooff.desk). Na urządzeniach mobilnych skorzystasz z podręcznej wersji systemu (mooff.go). Możesz też zarządzać firmą z poziomu przeglądarki (mooff.web). Masz nieograniczony dostęp do swojej prywatnej chmury, w której przechowujesz wszystkie dane (mooff.cloud) – są one bezpieczne, dostępne dla Ciebie w wygodnej, klarownej formie.

Skąd pewność, że mooff sprawdzi się w moim biznesie?

Z doświadczenia. Aplikacja mooff powstawała przez 7 lat – od tamtej pory wykonaliśmy na niej już 9 milionów operacji przy udziale kilkuset użytkowników testowych. Nad jej poszczególnymi funkcjami pracowały osoby o rozległym doświadczeniu biznesowym, które zdecydowały się podzielić swoim doświadczeniem. Dziś możemy powiedzieć, że mooff jest produktem przyszłości. To mobilne, bardzo wygodne i spersonalizowane rozwiązanie, które ułatwi Ci nie tylko zarządzanie własną firmą, ale przede wszystkim jej rozwój. Nie musisz inwestować w kolejne programy, edytory czy komunikatory – wszystko znajdziesz tutaj, na jednym klarownym pulpicie.

Pobierz aplikację mooff

We have awesome stories to tell you

Zapisz się na nasz
newsletter!

Subskrybuj i czytaj w każdy poniedziałkowy poranek świeże wskazówki, jak uporządkować swoją firmę!